Daya v sanskrtu znamená soucit a základ slova, da, je výrazem pro dar. Věnovat někomu svůj soucit je v buddhismu silný moment, který doslova mění životy. Jak trpícímu člověku, tak i tomu, kdo má dostatek empatie.

Nadace Daya je tepajícím srdcem obchodní skupiny Group of Node a vznikla pro to, aby mohla pomáhat všem těm, kteří to potřebují a nastartovala změnu jejich života k lepšímu. Prostředky k pomoci získává z obchodních výsledků všech společností ve skupině. Čím více se jim daří, tím lépe může Daya pomáhat.

Daya vybírá z příběhů

Daya nedělá rozdíly mezi lidmi. Z jejich zaslaných příběhů vybere a pomůže tomu, kdo to nejvíce potřebuje, ať už mu chybí finanční prostředky, dostatečné vzdělání, konzultace, kvalitní zdravotní péče, bydlení apod.

Daya a David chtějí pomáhat

Daya je srdcová záležitost Davida Snášela, zakladatele Group of Node – skupiny společností, které už mnoho let vede. Nejen díky náklonnosti k buddhismu, která se propisuje jak do jeho soukromého života, tak i do podnikání, hledá stále příležitosti, jak pomáhat ostatním a založení nadace Daya bylo tak logickým krokem.

Potřebujete pomoci?

Napište nám svůj příběh a vysvětlete, jaká pomoc od nás by vám změnila život k lepšímu. Nezapomeňte připojit kontakt (e-mail a telefonní číslo), abychom vám mohli dát vědět, že jsme vás případně vybrali.

Chcete se podělit o Váš příběh? Kontaktujte nás